Klasa Va z wizytą w Parku Linowym w Pomiechówku

W ramach poprawy kondycji fizycznej i przezwyciężania własnych słabości uczniowie klasy Va wybrali się 21 września 2018 roku na wycieczkę do Parku Linowego w Pomiechówku.

Na wstępie wszyscy odbyli odpowiednie szkolenie. Zapoznanie się z zasadami poruszania się na wysokości i posługiwania się uprzężami przebiegało jeszcze na ziemi. Następnie uczestnicy przy asyście instruktorów „przeszli na wyższy poziom”. Uczniowie mieli do przejścia trasę, która wymagała nie lada odwagi i sprawności fizycznej. Pokonywaniu zaskakujących przeszkód towarzyszyły silne emocje wspinających się i gorący doping obserwujących zmagania, kolegów i koleżanek. Wszystkim osobom udało się przejść trasę do końca.
Po zmaganiach na wysokościach na wszystkich czekało ognisko. Uczniowie piekli kiełbaski i wspominali z uśmiechem swoje wyczyny w koronach drzew.
Wizyta w parku linowym zapewniła wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń. Pozwoliła jednym poznać własne słabości i ograniczenia, a innym zaprezentować lub odkryć swoje mocne strony. Wszyscy naprawdę bardzo dobrze się bawili i miło będą wspominać ten dzień.
Anna Anikiej